26 czerwca 2026

248. Skutki uboczne życia

Kochani, jestem Wam winna wyjaśnienie. Nie wszyscy odwiedzający wiedzą, że choruję i leczę się na depresję. Trafił mi się aktualnie bardzo ciężki epizod i ledwo zdarłam się do komputera z łóżka, z którego prawie nie wychodzę, leżąc i patrząc w sufit. Proszę, dajcie mi jeszcze trochę czasu, dopóki się nie pozbieram. Wrócę do Was. Na pewno.


3 komentarze:

  1. Na pewno zaczekamy. Dbaj o siebie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiem.... Będę czekać... Tylko nie czytaj już o...
    Nieustająco dobre myśli przesyłam

    OdpowiedzUsuń
  3. Czytelnikom bloga nic się nie należy. Niech się ciesz, że dostają całkiem za darmo nasze teksty, nawet bez twardo egzekwowanego obowiązku zostawiania komentarzy.
    Zdrowiej.

    OdpowiedzUsuń