Kochani, jestem Wam winna
wyjaśnienie. Nie wszyscy odwiedzający wiedzą, że choruję i leczę się
na depresję. Trafił mi się aktualnie bardzo ciężki epizod i ledwo zdarłam się
do komputera z łóżka, z którego prawie nie wychodzę, leżąc i patrząc
w sufit. Proszę, dajcie mi jeszcze trochę czasu, dopóki się nie pozbieram.
Wrócę do Was. Na pewno.

Na pewno zaczekamy. Dbaj o siebie.
OdpowiedzUsuńWiem.... Będę czekać... Tylko nie czytaj już o...
OdpowiedzUsuńNieustająco dobre myśli przesyłam